ONLINE INSCHRIJVEN
We werken samen met de inschrijvingsmodule van Passion For Sports | SQM Time. Je kan inschrijven en zelf je inschrijvingen aanpassen en annuleren indien nodig.
Inschrijvingsprijzen zijn exclusief verwerkingskosten van Passionforsports.eu (inschrijfmodule).
ADRES - BEREIKBAARHEID
De startlocatie is gelegen te Buitenplaats De Mechelerhof te Buitenplaats de Mechelerhof, Spetsesweide 5, 6281BV Mechelen.
PARKEREN
Fiets
Kom je op de fiets, dan kan deze direct aan het finishterrein gestald worden.
Auto
Parkeren is mogelijk op aangegeven locaties nabij Buitenplaats Mechelerhof. Gelieve de aanwijzingen van de parkeerregelaars op te volgen. De parkeerplaatsen liggen op minder dan 400m wandelen.
PROGRAMMA
ZATERDAG 28 JUNI
09.00 - 14.00: startwaves wandelingen (naar website WALK)
16.00 - 18.30:Â afhalen startnummers
17.00 : Gezamenlijke start competitie wave trailrun 10-15-20km
17.05 - 17.45: Vrije start Recreanten Wave Trailrun 15-20 km
17.45 - 18.30: Vrije start Recreanten Wave Trailrun 10km
19.00: Podium ceremonie 10-15-20 km
21.00: Einde event
OPHALEN STARTBEWIJS
Startbewijzen kunnen op zaterdag ter plaatse afgehaald worden bij het aanmeldbureau bij de startlocatie (Buitenplaats de Mechelerhof, 6281BV Mechelen).
Hier kan ook de eventuele opvouwbare beker of t-shirt opgehaald worden.
Het wijnpakket is af te halen aan de horeca.
VERZORGINGSPOSTEN
Omwille van het warme weer zullen voor de hardloopwedstrijd de degustaties plaatsvinden aan de finish.
Aan de verzorgingsposten wordt u voorzien van zoete, zoutige en fruitige versnaperingen.
Evenals water en cola.
Let op! We hebben geen plastic wegwerpbekers aan de bevoorrading beschikbaar. Naast het wijnglas dat u ontvangt dient u zelf een (vouwbare) herbruikbare cup mee te nemen.
- St Martinus Wine Walk | 20kmÂ
- Bevoorrading 1 (3km) sluit om 19u00
- Bevoorrading 2 (11.5km) sluit om 19u45
- Finishen kan tot 20u30 (6.5km/h).
- St Martinus Wine Walk | 15kmÂ
- Bevoorrading 1 (3km) sluit om 19u00
- Bevoorrading 2 (7.5km) sluit om 19u45
- Finishen kan tot 20u30 (6.0km/h).
- St Martinus Wine Walk | 10kmÂ
- Bevoorrading 1 (2km) sluit om 19u00
- Bevoorrading 2 (7.5km) sluit om 19u45
- Finishen kan tot 20u30 (6.0km/h).
EINDBEVOORRADING - WIJNDEGUSTATIE
Aan de finish wordt u voorzien van 3 heerlijke wijntjes:
- "Bergdorpje wit"
- "Bergdorpje rosé
- "Bruisend bergdorpje"
Bij deze laatste hoort een lekker aperohapje van kaas- en bitterballen
Aan de finish zal iedere deelnemer ook een degustatie glas krijgen als aandenken aan de St Martinus Wine Trail. Dit glas dient u ook te gebruiken voor de wijn degustatie.
Indien je een non-alcoholisch alternatief wenst hebben we appelsap als alternatief ter beschikking.
INFO IN VERBAND MET DE WARMTE
De weersvoorspellingen geven een warm weekend aan. Het evenement gaat door zoals gepland. We houden echter wel rekening met de omstandigheden:
Wij voorzien:
- extra waterpost na bevoorrading 2 voor de 15 & 20KM (10.5km & 14.5km respectievelijk)
- medisch personeel
Wij verwachten van jullie:
- voldoende watercapaciteit meenemen
- zonnebescherming (hoofddeksel, zonnebrand,...)
- alert zijn op eerste hulp signalen: droge mond, hoofdpijn, zwakte, misselijkheid,...
GARDEROBE - DOUCHES
Aangezien de parkeerplaats op korte afstand is, is er geen garderobe voorzien.
Er zijn daarnaast geen douche mogelijkheden.
AFVAL
Deze walk & trail wordt georganiseerd door natuurliefhebbers en we krijgen de mogelijkheid om mooie paden in de natuur te beleven door de medewerking van Natuurmonumenten en andere natuurorganisaties. We verwachten van iedere deelnemer dat ze geen troep op de paden achterlaten, maar deze weggooien op de daarvoor aangewezen plekken bij de verzorgingsposten of finish. Ook sinaasappel- en bananenschillen blijven in de natuur achter. Indien je bewust iets weggooit op een andere plek, zal dit worden bestraft met diskwalificatie.
ALLE BEARSPORTS EVENTS ZIJN BEKERVRIJ
Let op onze verzorgingsposten zijn bekervrij!
Wij maken geen gebruik meer van plastic bekers bij onze verzorgingsposten. Hiervoor dien je zelf een (opvouwbare) beker mee te nemen als je iets wil drinken.
Het is mogelijk om een opvouwbare beker te bestellen bij de inschrijving mocht je er nog geen hebben.
WISSELEN VAN NAAM - AFSTAND - ANNULEREN
Het wisselen van afstand, een T-shirt bijkopen, je gegevens aanpassen en zelfs annuleren kan ENKEL EN ALLEEN gebeuren via je Passion For Sports account. Je doet dit dus helemaal zelf!
Nadat je bent ingelogd, zoek je de desbetreffende order op en verander je de gegevens. Indien jouw nieuwe gegevens resulteren in een lagere kostprijs, wordt jouw account gecrediteerd en kan je dat bedrag gebruiken voor een volgende inschrijving. Indien jouw nieuwe gegevens leiden tot een hogere inschrijvingsprijs dien je dat bedrag nog bij te betalen om de verandering te vervolledigen.
Indien je wenst te annuleren, wordt jouw account gecrediteerd conform onze annulatie voorwaarden. Dit bedrag kan je dan later besteden aan een andere inschrijving.